Naše firma rozjíždí v Lutíně novou optickou síť. To znamená rychlý, neomezený a levný internet. Pokud se do naší sítě chcete připojit a zajímá Vás více informací. Jste tady správně!

Ceník

SigmaSoft Fiber:
Tarif Rychlost Cena Určení
Fiber1 1/1Mbps 182,- Určeno již pro plné a neomezené, ale proti dalším tarifům pomalejší využití internetu na vašem počítači, prohlížení webových stránek, používání el.pošty, poslech rádií a občas i sledování videa (YouTube, stream.cz, apod.).
Fiber30 30/30Mbps 303,- Určeno pro menší domácí sítě nebo náročnější uživatele. Každý běžný i náročnější a internetu znalý uživatel nebo menší domácí síť dokáže plně využít tento tarif. Je vhodný na veškeré použití, bezproblémovou hlasovou i video-komunikaci (Skype, apod.), poslech rádií i sledování videa (YouTube, stream.cz, apod.). Základní rychlost pro veškeré použití, vč. hraní on-line her a menší domácí sítě.
Fiber60 60/60Mbps 514,- Určeno pro rozsáhlejší domácí sítě a náročné a znalé uživatele, kteří vědí jak tutu rychlost využít. Celé DVD (4,7GB) jste schopni tímto tarifem stáhnout za cca 10minut a zrovna tak rychle si vaše DVD s domácím videem (např. z dovolené) stáhnou přímo od vás z domu známí a příbuzní stejně rychle. Pro více počítačů doma je tento tarif ideální, zrovna tak i pro základní hostování méně náročných služeb a domácích serverů (sdílení fotogalerií apod.).
Fiber100 100/100Mbps 655,- Určeno i pro opravdu velké sítě, experty a super-uživatele, kteří se nebojí ničeho! Např. celé DVD se může stáhnout již za 6minut a mít rychlost do internetu jako po většině lokálních sítí (100Mbps) je opravdu krása. Nejste ničím limitováni a pokud víte co si chcete a můžete dovolit na internetu, tak doporučujeme tento tarif.

Jedná se o pravidelné platby placené zpětně vždy za celý měsíc.

AKCE: ...momentálně neprobíhá žádná speciální akce. Chcete nějakou? Napište si o ni! ;)


Specifikace tarifů Fiber:
- pevná veřejná IP adresa zdarma
- žádné FUP
- support na mailu a telefonu nonstop
- tarify jsou určeny POUZE pro koncové fyzické osoby/uživatele a nejsou určeny k přeprodeji

Pokud máte jiný vlastní individuální požadavek, kontaktujte nás.

Aktivace:
AKCE: Aktivace ZDARMA pokud máte kabel až do bytu nebo při podpisu smlouvy se závazkem na 24 měsíců.
Aktivace pro ostatní varianty závazků: 500,- Kč.
Aktivací se myslí vybudování přípojky do bytu uživatele za vchodové dveře. Cokoliv dalšího je na individuální domluvě s technikem a bude účtováno samostatně.

Volitelné zařízení:
- 1m kabelu UTP Cat5e: 10,- Kč
- router RB750 (100Mbps, podpora IPTV): 880,-
- router RB750G (1000Mbps, podpora IPTV): 1.400,-
- router jiný (100Mbps, WiFi, ...): od 480,- Kč dle typu a modelu

Všechny ceny jsou uvedeny v Kč vč. DPH